Женя і Катя випустили нову пісню «Літаки»

Женя і Катя випустили нову пісню "Літаки"

  • Гурт: Женя і Катя
  • Сінгл: Літаки
  • Жанр: indie pop, acoustic
  • Місто: Вінниця

Про гурт

Женя і Катя — гурт з Вінниці що виконуює авторські україно та англомовні пісні. Свій стиль визначають, як «романтичне інді».

Влітку 2016 року випустили дебютний альбом під назвою «Втомлене місто». Презентували свої пісні в Вінниці, Києві, Львові, Івано-Франківську, Одесі, Дніпрі, Хмельницькому. Приймали участь у фестивалях «Республіка», «Lviv Acoustic Fest», «Гешефт».

Приймали участь в телепроектах: «Українська пісня» та «Хіт-конвеєр» від М2, а також «Женя і Катя» стали переможцями 6го сезону рубрики «Утренняя порка» від радіо «Аристократи».
Наразі дебютний кліп «Втомлене місто» транслюють по телеканалу М2, а треки взяли в ротацію більше ніж 10 радіостанцій (Наше Радіо, Радіо Аристократи, Країна ФМ, Радіо ЄС, ФМ Галичина, Lounge ФМ, UAradio, Львівська хвиля, Kiss FM).

Про новий сінгл

Наша нова пісня має назву «Літаки». Я думаю, цією піснею ми можемо охарактеризувати нашу музику. Літаки — це пісні, за допомогою яких ми хочемо нести тепло іншим людям)

«Спочатку ми написали гітарну партії та слова. Це, до речі, перша пісня, в якій присутня електроніка, якою займався наш басист Женя і Кривунець.»

Плани на майбутнє

Найближчим часом гурт представить новий сінгл під назвою «Мені тебе не вистачає». і на початку літа — лонг плей.

Найбільше подобаються з української андеграундної сцени

Vivienne mort — якщо можна ще називати їх андерграундом, Postman, Mari Cheba, Latexfauna і найбільше — Space of Variations!


Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!