Всім велкам у «Гараж»!

Даний пост є частковим відображенням становища андеграундної сцени у багатьох регіонах України.…

Даний пост є частковим відображенням становища андеграундної сцени у багатьох регіонах України. Організація концертів у нас — це достатньо тяжка й недооцінена робота. Знайти і заманити публіку на локальну музичну подію не так вже й легко.

Чернігівський проект «Гараж» являє собою справжнісінький автомобільний гараж:) Через це втілюється той самий «бунтарський» дух, який раніше супроводжував розвиток неординарних музичних стилів в процесі репетицій та віступів у подібних місцях. Тут уже встигли виступити гурти з різних куточків нашої держави та музиканти з інших країн.

Студія BrokenBricks

brokenbricks київ

BrokenBricks — це студія, яка особливо підходить для молодих та перспективних гуртів. Цей факт підтверджується доступними цінами на послуги. І при всьому цьому BrokenBricks пропонує сприятливу атмосферу і теплий ламповий звук. Керівник студії — Макс Товстий. Його знають усі музиканти, які час від часу виступали у рок-клубі «Прайм». Не варто забувати, що «B.B.» займаються організацію концертів, на що ми радимо звернути увагу молодим музикантам.