A&A Custom — Pocket Mushroom DELAY

Вітаємо! Сьогодні майстерня Overdrive пропонує для вас власний відеоогляд гітарної електроніки! Першим…

Вітаємо! Сьогодні майстерня Overdrive пропонує для вас власний відеоогляд гітарної електроніки! Першим під наш приціл потрапив найменший в Україні делей «Pocket Mushroom» від A&A Custom, екземпляр якого ми отримали у свої руки. Апарату властиві 3 основні риси:

  • Доступність. Примочку можна отримати за практично смішною ціною — 300 грн.
  • Дизайн. В руках педаль виглядає значно меншою ніж на фото, при цьому вона на всі 100% виконує свої функції
  • Звук та якість. Pocket Mushroom ідеально підійде для тих музикантів, що хочуть поекспериментувати зі звуком, але не мають змоги придбати дорогі закордонні аналоги.

Приємного перегляду!

MAK Custom — OCTRONIX

OCTRONIX — унікальна розробка, що підійде для будь-якого стилю музики та виконавців,…

OCTRONIX — унікальна розробка, що підійде для будь-якого стилю музики та виконавців, відкритих до експерементів. Прилад вміщує у собі 3 ефекти: OCTAVER, SHIMMER та SYNTHAVER.

Серед можливих регулювань присутні CLEAN DRY, 1UP Oct, 1DOWN Oct, що робить звучання окремих нот та цілих акордів однаково неймовірним. SHIMMER виконаний за технологією Dark Krystal, що дає змогу зробити звучання від космічно-просторового до потойбічно-підземного.

MAK Custom — Space Reverb

Зустрічайте SPACE REVERB! Унікальна розробка, що поєднує у собі 3 ефекти: Plate…

Зустрічайте SPACE REVERB!

Унікальна розробка, що поєднує у собі 3 ефекти: Plate Reverb, Slow Reverb та Shimmer Reverb.

Даний апарат дійсно вартий уваги, адже таке різноманіття налаштувань та звучань є унікальним у порявнянні із серійними моделями відомих виробників.

Sentimental Bob Electronics — Phaser VI (огляд)

Вашій увазі, панове, презентується допрацьований варіант фейзеру від вже добре нам відомої…

Вашій увазі, панове, презентується допрацьований варіант фейзеру від вже добре нам відомої майстерні Sentimental Bob Electronics!

Окрім стандартних параметрів Rate та Width присутні тумблери та ручки для детального налаштування звуку. Цей витвір інженерної думки можна сміливо назвати справжньою фейз-лабораторією. Що ж тут нового?

PA Custom — SunRise Tremolo (огляд)

До вашої уваги пропонується гітарний ефект SunRise Tremolo від київської майстерні PA…

До вашої уваги пропонується гітарний ефект SunRise Tremolo від київської майстерні PA Custom. Педаль має в основі оптичний елемент, що має найкращі характеристики щодо внесення паразитних шумів та спотворення сигналу. Завдяки цьому можна досягнути як м’якого ефекта тремоло, так і звучання на подобі «kill switch». Орієнтовна вартість — 650 грн.

SunRise Tremolo — clean