Overko — Slides

Снимок экрана 2019-07-30 в 15.14.05

Overko — це авторський композиторський проект українського піаніста Валерія Коломійця. Валерій закінчив Національну музичну академію на факультеті композиції у відомого композитора Мирослава Скорика (того самого, який написав музику до кінофільму Параджанова “Тіні забутих предків” та легендарного мультфільму “Як козаки куліш варили”).

Overko не має постійного складу. Залежно від задуму і потреб кількість виконавців та інструментальний склад змінюються.

«Я знайшов себе саме в такому форматі, точніше «відсутності формату», бо відчуваю себе вільним в творчості. Наприклад, мої перші публічні виступи були і в сольному форматі, і в дуеті чи квартеті, який прямісінько перед концертом міг перетворився на секстет, бо ми грали імпровізаційну музику, що дозволяло експериментувати»

Розповідає Валерій

22 квітня, 2018го року в мережі з’явився дебютний альбом Overko, «Slides».

До альбому ввійшло 9 композицій. Жанрово “Slides” належить до напряму Contemporary Jazz (вільний джаз). аскетична імпровізація.

Над альбомом працювали музиканти з різних міст. Репетиції та запис проходили в Києві, а зведенням займалися в Берліні. Допоміг у зведенні композитор Олександр Чорний (з останній робіт – музика до короткометражного фільму «Слово»).

«Моя освіта стосувалася академічної музики. Я не пройшов джазову школу, тому формував свій стиль, слухаючи різних джазових музикантів. Найбільше на мене вплинула творчість трубача Крістіана Скотта, засновника стилю ембіент Браяна Іно, піаністів Мішеля Петруччіані, Роберта Гласпера, Есбйорна Свенссона».

Останньому зі згаданих музикантів Overko присвятив трек з альбому (ES – абревіатура від імені). В альбомі композитор використовує не тільки інструментальне звучання, а й долучає різні шуми, звуко простору, електроакустичні прийоми. У фінальному треці «Милосердя» введені вокальні наспіви жителів різних континентів (марокканський, індійський, монгольський).

Посилання на альбом:
https://youtu.be/3UTWoL2Go5I
soundcloud.com/overkomusic/sets/slides

Виконавці:
Оверко Коломієць (композитор/піаніст)
Володимир Балаба (труба)
Роман Кучеренко (бас-гітара)
Андрій Біт (ударні)
Денис Мороз (гармоніка)

Наразі Overko має матеріал для реалізації у новому альбомі та знаходиться у пошуку музикантів, яким буде цікаво грати подібну музику.

Overko у соцмережах:

https://m.facebook.com/overkomusic/

https://www.youtube.com/channel/UCki5PTseOkE6OeR2YdUNfTA

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!