Friday Story – Hunger Of Gods

Friday Story – Hunger Of Gods | Overdrive.com.ua

  • Гурт: Friday Story
  • Сінгл: Hunger Of Gods
  • Жанр: rock
  • Місто: Київ

Friday Story випустили новий сінгл

Friday Story ніколи не боялись експериментувати з жанрами. Сингл Hunger of Gods став спробою відчути смак стоунеру. Це був перший крок до наступних експериментів, з яких планується зібрати цікавий альбом.

Коротко про гурт:

Гурт Friday Story – музичний колектив, який намагається зробити якісну музику доступною. Friday Story складають і виконують музику на стику жанрів funk і rock`n`roll. Безсумнівно, головною особливістю їх музики можна назвати чіпкі гітарні рифи і унікальний, глибокий голос вокалістки. Філософія їх творів – серйозне відношення до несерйозних речей. Музиканти з гурту Friday Story створюють не музику. Вони створюють настрій.

Група зібралася в далекому 2009 році серед студентів хімічного факультету КНУ ім. Шевченка, в місті Київ. Але склад та назва гурту сформулися з приходом вокалістки в 2011. Дебютний виступ відбувся в лютому 2012 року на сцені столичного клубу «Штольц».

Серед найбільш значущих виступів, безперечно, можна назвати виступи на таких фестивалях як «Завантаження» в 2012, «Файне Місто» в 2014 році і на фестивалі «Республіка» в 2015 році.

Склад гурту з часом зазнавав змін – мінялись басист та барабанщик, з двох гітар залишилась лише одна, що справило визначальний вплив на ту жанрову спрямованість, що існує на даний момент. Основний склад, попри все, залишився незмінним – гітарист і композитор Артур, вокалістка та автор текстів – Мар’яна. На сьогоднішній день вони з задоволенням пишуть музику разом з басистом Антоном і барабанщиком Ярославом.

Релізи

Результатами творчості гурту стали альбоми “Every Spoken Word” (2013), “Cheerful” (2015) та сингл “Tangerines” (2016).

Плани на майбутнє

Наразі ведеться робота над новим альбомом. Найближчим часом слід очікувати вихід ще одного синглу та кліпу. В цьому році ще планується потішити шанувальників декількома лайв роботами.

Улюблені українські андерграундні гурти

Те що саме зараз можно назвати «андерграундом» і це досить приємно слухати: Hiels, From Subway To Soul, Give Me The Light, Simone Stone. Довкола ціла купа гарної музики, яка вже давно на рівні, але чомусь досі андерграундна.


Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!