Drum & Tuba Band — Unwanted (EP 2019)

unwanted

Drum&Tuba Band — колектив, який складається з дев’ятьох учасників та виконує оригінальний riot jazz — синтез джазу, фанку та хіп-хопу. Стиль, у якому працює гурт, не вписується у жодні рамки, його можна охарактеризувати як «повний неформат», звідси й випливає назва альбому. «Вишенькою на торті» є яскравий та неповторний фронтмен з Нігерії — Джері. Він має індивідуальну та впізнавану манеру «читки», також він є автором всіх текстів пісень. У цьому проекті не використовується жодного електронного інструмента, лише стовідсоткове живе виконання.

 Гурт нарешті презентує дебютний міні-альбом «Unwanted», на який чекали довгі 6 років! Альбом складається з п’яти авторських композицій, з тематикою, яка наче ковток свіжого повітря в літню спеку: проблеми дискримінації, цілеспрямованості та відданості улюбленій справі, любові та вдячності до батьків, заздрості та пліток за спиною, як стимулу до подальшого розвитку. Це спонукає замислитися, проте, завдяки легкості подачі, не навантажує.

На Intro до альбому був знятий ролик у київському метро. В ньому Джері розповідає про найдорожче, що є у кожної людини — час: на скільки він швидкоплинний, і як важливо цінувати кожен момент свого життя.

У композиції Half Way відображена ситуація, коли людина знаходиться на серединi шляху до своєї мрії, але у кожного з нас трапляються періоди, коли нічого не виходить, втрачається мотивація та з’являються думки все покинути. Це переломний момент, коли життя випробовує тебе на міцність, наскільки ти справді прагнеш досягнення успіху. Якщо ти долаєш усі ці труднощі — ти переможець! Трек East поділений на дві частини. І знову таки — це завдяки неформатності. В оригіналі пісня триває 10 хвилин, а це забагато для треку в альбомі. Ця композиція про мрію жити в світі, в якому ніхто не зважає на твій колір шкіри, твою національність та на інші зовнішні ознаки. Важливою є тільки твоя особистість та твої людські якості. Вибуховий драйв живої музики, оригінальність подачі, свіже звучання та поєднання несумiсного приваблює слухачів із абсолютно різними музичними вподобаннями, а також абсолютно різного віку — від дітей, до зрілих людей. Кожнен може знайти щось своє та дещо про себе в музиці Drum&Tuba Band.

EP вже доступний на різних стрімінгових сервісах:

Drum&Tuba Band у соцмережах:

https://www.facebook.com/drumandtubaband
https://soundcloud.com/drum-tuba-band
https://www.youtube.com/channel/UCUsi_RPy59HHuhAm5Z2PRZQ
https://www.instagram.com/drumandtubaband/
https://twitter.com/DrumandTubaBand

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!