про нас

Overdrive.com.ua — це більше, ніж просто веб-сайт.
Наш проект спрямований для розвитку національного музичного потенціалу, адже в Україні існує надзвичайна кількість перспективних гуртів, про які ви, можливо, раніше не чули. Overdrive.com.ua — це засіб зосередження музичної інформації і її донесення до рук меломанів.

Наш проект має такі основні напрями:

  • Публікація українських гуртів та їхніх музичних записів. Особлива увага придіяється некомерційним «бендам». Допускається різножанрова тематика: від легкого інді-рок до агресивного панку. Для реєстрації — усього-навсього сповістіть нашу редакцію про існування певного гурту, надіславши нам інформацію на будь-який із наших контактів.
    Проаналізувавши діяльність музичної групи, ми обов’язково відмітимо її на сайті для публічного розгляду. Таким чином, ви можете донести вашу творчість до великої кількості людей та отримати шквал коментарів та об’ективної критики.
  • Збір та розміщення інформації щодо запланованих важливих концертів та подій української музики, а також подій, що уже відбулися. Кожен може допомогти у цьому — фотокартками, відеозаписами чи просто власними рецензіями або коментарями.
  • Все необхідне для творчості і розвитку: студії звукозапису, репетиційні бази, інформація про організаторів концертних заходів і нарешті — огляд робіт українських майстрів гітар та гітарної електроніки, які здатні з душею робити надзвичайні інструменти та педалі ефектів за доступними цінами саме тут, в Україні.

Як уже було сказано, проект Overdrive був створений для розвитку української музики, і саме Ви можете допомогти нам у цьому.
Якщо ви або ваші знайомі граєте у гурті та маєте власний матеріал — допоможіть нам, просто давши про себе знати.
Якщо ви займаєтеся створенням музичних інструметнів та електроніки або хоча б знаєте таких людей — повідомте нам.
Якщо ви можете надати будь-які послуги для розвитку творчості наших музикантів посприяйте розвитку вітчизняного андеграунду, поділившись інформацією з нашою редакцією у будь-якій із соц-мереж.

0 comments on “про насAdd yours →

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *